Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
1
Březen 2024
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Duben 2024
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
Květen 2024
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
Pondělí
26.02.2024
Úterý
27.02.2024
Středa
28.02.2024
Čtvrtek
29.02.2024
Pátek
01.03.2024
Sobota
02.03.2024
Neděle
03.03.2024
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
10:00 - 11:30
Baby active walking
Alžběta Vlachová
Již proběhlo
14:30 - 15:30
Pole Dance
Alžběta Vlachová
15:30 - 16:30
Pole Dance
JUNIOR pokročilý
17:00 - 17:50
Active walking
PRO NEMOC ZRUŠENO
Klára Šustková
Již proběhlo
18:00 - 18:50
TRX
18:50 - 19:40
Jumping
+ body form
Aneta Linhartová
Již proběhlo
18:10 - 19:00
Fitbox
Sál 2
Simona Wolfová
16:05 - 16:55
Active walking
Zpět do režimu
Nataliia Kucheriavenko
17:30 - 18:20
Fitbox
(sál 2)
Jana Horňáková
18:30 - 19:30
Kombinační trénink fitbox-kruháč
Jakub Halla
Již proběhlo
18:05 - 18:55
Bosu core
Markéta Kraváčková
19:05 - 19:55
18:30 - 18:30
Kombinační trénink fitbox-kruháč
Jakub Halla
Již proběhlo
18:20 - 19:10
Active walking
Markéta Kraváčková
2 / 12
17:00 - 17:50
Active walking
Martina Hánová
4 / 12
18:00 - 18:50
Fitbox & Tabata
Zpátky do formy (sál 2)
Simona Wolfová
6 / 11
19:00 - 20:00
Pole Dance
LEVEL 3/4 pokročilý
Alžběta Vlachová
8 / 8
18:05 - 18:55
Core plus
CORE +TRX
Martina Račická
5 / 10
17:10 - 18:00
Jumping
Aneta Linhartová
0 / 10
18:00 - 19:00
Pole Dance
LEVEL2/3
Alžběta Vlachová
4 / 8
18:05 - 18:55
Active walking
Silové Cardio
Nataliia Kucheriavenko
0 / 12
16:00 - 17:00
Pole Dance
LEVEL 2, II. pololetí
Kristýna Mádrová
6 / 8
17:00 - 17:50
Active walking
Sexy zadeček
Nataliia Kucheriavenko
1 / 12
18:00 - 18:50
Active walking
Alžběta Vlachová
0 / 12
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)